Partnerzy
F.I.T Sport balsam

Współpraca – gdzie kupić FIT?

FIT Sport Balsam możesz zakupić w coraz to większej ilości Sklepów Medycznych na terenie Polski. Ponieważ FIT w Polsce jest stosunkowo nowy, o jego jakości przekonuje się coraz to więcej lekarzy, terapeutów i klubów sportowych. Listę tą będziemy na bieżąco uzupełniać.

Woj. Mazowieckie

Sklep Medyczny EL-MEDICAL
ul. Warszawska 71a, Łomianki

Do współpracy zapraszamy Kluby Sportowe, Rehabilitantów, Fizjoterapeutów, Trenerów Indywidualnych oraz Domy Opieki Spokojnej Starości oraz Sklepy Medyczne.

Ponieważ FIT działa na zasadzie przedłużenia działania jest doskonałym narzędziem podczas pracy Fizjoterapeutów, Masażystów i Rehabilitantów. Wielu sportowych terapeutów rehabilituje oraz masuje przy użyciu Oleju FIT. Po zakończeniu rozprowadzają i wmasowują warstwę balsamu dzięki czemu uzyskują podwojony efekt swojej pracy!

FIT jest całkowicie wchłaniany przez skórę, dzięki czemu nie powoduje uczucia lepkości i nie pozostawia tłustej warstwy. Przez to F.I.T. nadaje się idealnie do stosowania wraz z plastrami ‘kinesio tape’ i opaskami elastycznymi! Taśmy dobrze się trzymają i mogą spełniać swoje zadanie.

F.I.T. zawiera tylko naturalne składniki i nie zawiera żadnych syntetycznych środków przeciwbólowych, czym różni się od wielu innych balsamów.

Valde

Firma Waldemar Cieślak

ul. Marii Kazimiery 20, 05-077 Warszawa

EL-MEDICAL

Sklep Medyczny EL-MEDICAL

ul. Warszawska 71a, Łomianki