Czym jest FIT Balsam

Sprawdź

Jak działa FIT Sport Balsam

Każdy sportowiec odzyskuje szybko formę dzięki FIT Sport Balsam.

FIT został opracowany, aby od razu działać efektywnie. Po nałożeniu na obszar kontuzjowany stymuluje krążenie krwi, podczas gdy jeden ze składników natychmiast zaczyna rozkładać komórki „odpadu” (cytokiny). Te odpady mają duży wpływ na korzenie nerwów w dotkniętym obszarze, powodując różne stopnie bólu.

Te dwie cechy, zwiększony przepływ krwi i niszczenie komórek odpływowych, natychmiast zapewniają kojące uczucie po nałożeniu FIT Sport Balsamu na skórę dotkniętego obszaru.

Kiedy używać FIT Sport Balsam?

Pamiętaj, że FIT nadaje się wyłącznie do użytku zewnętrznego i może być stosowany podczas:

 • Urazów sportowych
 • Zapobieganiu urazom
 • Szybkiego powrotu do zdrowia po wysiłku fizycznym
 • Artretyzmu
 • Chronicznego bólu
 • Bólu w dolnej części pleców, bioder i szyi
 • Bólu stawów, bólu barku
 • Bólu w mięśniach
 • Zapaleniu torebki stawowej
 • Zapaleniu ścięgna
 • Napięciu mięśni i skręceniach
 • Zespołu cieśni nadgarstka
 • Fibromyalgia Pains,
 • jak i wielu innych dolegliwości mięśniowo-stawowo-kostnych.

KIEDY NIE ZALECA SIĘ STOSOWANIA FIT SPORT BALSAM?

W połączeniu z innymi lekami:

Kiedy lekarz zaleci ci stosowanie maści zawierającej kortykosteroidy lub inny środek pobudzający, FIT International radzi ci, abyś nie łączył tego z FIT Sport Balsamem. Kiedy druga maść nie przynosi pożądanego rezultatu, możesz zapytać swojego lekarza, czy zdecydować się na FIT Sport Balsam (wówczas pokaż mu skład lub opakowanie produktu dostępne również na naszej stronie). FIT Sport Balsam działa tylko wtedy, gdy zostanie zastosowany na obszarze kontuzjowanym (zespole bólowym).

STOSOWANIE U MAŁYCH DZIECI

Skonsultuj się z lekarzem w sprawie stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia. Z naszych doświadczeń i informacji klientów, którzy stosowali FIT u swoich dzieci wynika, iż jest on bezpieczny dzięki swojemu unikalnemu i naturalnemu składowi. PAMIĘTAJ! FIT u dzieci zawsze powinien być stosowany (nakładany) przez osobę dorosłą ze względów bezpieczeństwa (np. zatarcie oka, zjedzenia maści)

SKŁAD FIT BALSAMU

AQUA, Gaultheria procumbens, Eucalyptus globulus, Paraffinum liquidum, stearynian glicerylu, terpentyna, alkohol cetearylowy, mentol, gliceryna, siarczan sodowo-cetearylowy, dimetikon, kamfora, ETHYLHEXYLGLYCERIN, fenoksyetanol, CI 19140, CI 42051, limon, alkohol benzylowy, benzoesan benzylu

DAWKOWANIE I STOSOWANIE

Stosowanie:

Przed zastosowaniem oczyść skórę mydłem i ciepłą wodą.
Nałóż FIT Sport Balsam na skórę i delikatnie wmasuj, aż zostanie wchłonięta przez skórę.
Powtórz zabieg trzy do czterech razy dziennie (rano / popołudnie / wieczór / 1 godzina przed snem).

JAK DŁUGO I JAK CZĘSTO STOSOWAĆ BALSAM?

W przypadku ostrych i podostrych urazów zaleca się stosowanie tej maści 3-4 razy dziennie. Nie nakładaj FIT Sport Balsam na otwarte rany lub wokół nich. Przewlekłe objawy można leczyć przez stosowanie balsamu trzy razy dziennie, zmniejszając do dwóch razy dziennie, w zależności od szybkości efektu. Balsam można nakładać w nieskończoność, w zależności od intensywności (poziomu) bólu ponieważ stosowanie jego jest bezpieczne.

DOSTĘPNE OPAKOWANIA FIT BALSAMU:

FIT Sport Balsam dostępny jest w 3 wariantach: 10ml (podręczna minitubka), 100ml oraz 500ml w dozownikiem (pompką).

MOŻLIWE EFEKTY UBOCZNE:

Nie wykazano.

PRZECHOWYWANIE:

W temperaturze pokojowej (15-20 ° C). Pamiętaj aby dobrze zakręcić twój FIT.

OKRES PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA:

Nieotwarta tuba FIT Sport Balsam ma 3 lata ważności. Po otwarciu 1 rok.

DOPING:

Z danych producenta wynika, iż u osób stosujących FIT bezpośrednio przed wysiłkiem nie wykryto aby miał wpływ dopingujący. Osoby aktywnie ćwiczące stosują go z powodzeniem.

GDZIE MOŻNA DOSTAĆ FIT?

FIT balsam można zakupić przez sklep medyczny w Polsce (jeżeli sklep nie posiada balsamu można u niego zamówić) , przez Internet na tej stronie lub stronie www.valde.pl.

Ponieważ FIT balsam jest w Polsce nowością rozpoczynamy współpracę z fizjoterapeutami i rehabilitantami oraz z klubami sportowymi gdzie będzie można nabyć FIT Sport Balsam.

Jeżeli chcesz zakupić FIT Balsam wystarczy kliknąć „kup teraz”

Gdzie kupić?

Zapraszamy do sklepu naszego dystrybutora